محتوا با برچسب فرماندار یزد.

فرماندار یزد:
کمربند سبز یزد وارد فاز جدید می‌شود
فرماندار یزد با اشاره به اجرا طرح کمربند سبز در یزد گفت: فاز جدیدی از طرح کمربند سبز با محوریت فرمانداری یزد اجرا می شود.
دهیار منطقه اکرمیه یزد:
90 درصد مردم اکرمیه با مشکل پرداخت حق آب و مالکیت زمین های خود دست به گریبان هستند
دهیار منطقه اکرمیه یزد با اشاره به مشکلات مردم این منطقه گفت: در حال حاضر 90 درصد مردم اکرمیه مشکل پرداخت حق آب یا مالکیت این زمین ها را دارند، به همین خاطر اکنون با همکاری فرماندار یزد به دنبال حل این معضل هستیم.
فرماندار یزد:
کوره‌های دستي آجرپزي یزد، تا دوسال آینده تعطیل می شوند
فرماندار يزد با تشريح اقدامات صورت گرفته در راستاي ساماندهي کوره‌های آجرپزي شهر يزد گفت: طبق تفاهمي كه با صنف فخار و صاحبان اين صنعت صورت گرفته است همه کوره‌ها تا پايان سال 97 تعطيل و يا به فناوری روز مجهز می‌شوند.
انتخابات هنوز هم مهمترین دغدغه مسئولان است
بی توجهی فرمانداران يزد به رهنمودهای رهبر انقلاب
گویا فرمانداران استان فراموش کرده اند رهبر انقلاب در دیدار اعضای دولت،آنها را به دوری از حواشی به‌خصوص در ماه‌های آینده که همراه با مباحث انتخاباتی است، توصیه کردند.
فرماندار یزد در نشست صمیمانه کمیته مراسم یوم الله 22 بهمن
مردم نشان دادند که از مسؤولین جلوترند
فرماندار یزد در نشست صمیمانه تجلیل از دست اندرکاران خلق حماسه ۲۲ بهمن گفت: ۲۲ بهمن امسال یک حماسه واقعی بود و مردم نشان دادند که جلوتر ازمسؤولین حرکت می کنند و لبیک به رهبرشان را بالاتر از جریانات سیاسی و حرکات دشمن می دانند.
فرماندار یزد:
وضعیت مطالعه در دارالعباده رضایت‌بخش نیست
فرماندار با اشاره به اينكه استان يزد به دارالعباده و دارالعلم بودن شهرت دارد افزود: ولي آمار سرانه مطالعه استان نشان مي‌دهد وضعيت مطالعه در استان مطلوب و رضايت‌بخش نيست و نيازمند توجه جدي مسئولان به اين امر است.
فرماندار يزد:
كاهش هزينه هاي خانوارها از مهمترين فوايد طرح پزشك خانواده است
به گزارش طنین خاتم به نقل از روابط عمومي فرمانداري يزد ، جلسه ستاد اجرايي طرح پزشك خانواده به رياست عزيزا...سيفي فرماندار فرماندار و رئيس ستاد اجرايي اين طرح در شهرستان يزد تشكيل شد.
فرماندار يزد:
هفته دولت ، نمادي از وحدت مردم و دولتمردان است
به گزارش طنین خاتم به نقل از روابط عمومي فرمانداري يزد، عزيزا...سيفي فرماندار در پيامي ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهيدان رجايي و باهنر آغاز هفته دولت را به تمامي دولتمردان جمهوري اسلامي تبريك گفت.
فرماندار يزد:
برگزاري اجلاس جنبش عدم تعهد نشان از تأثيرگذاري ايران درمناسبات منطقه اي و بين المللي است
به گزارش طنین خاتم به نقل از روابط عمومي فرمانداري يزد، عزيزا...سيفي فرماندار در آستانه شانزدهمين اجلاس جنبش عدم تعهد گفت: ميزباني نشست جنبش عدم تعهد، نقش تأثيرگذار جمهوري اسلامي ايران را در مناسبات منطقه اي و بين المللي آشكار مي سازد.
فرماندار يزد:
همه دستگاه ها در توسعه همه جانبه ورزش تلاش نمايند
به گزارش طنین خاتم به نقل ازروابط عمومي فرمانداري يزد در مراسمي با حضور عزيز الله سيفي فرماندار ، دهقان مدير كل ورزش و جوانان استان و تني چند از مسئولين از هيئت هاي ورزشي برتر شهرستان تجليل شد. عزيز ا... سيفي گفت : توجه به ورزش در دولت فعلي يك...
فرماندار یزد:
نخبگان ، قشر فرهیخته و هدایتگر جامعه هستند
به گزارش طنین خاتم  به نقل از خبرنگار ايرنا عزيزا...سيفي  فرماندار گفت: نخبگان قشر فرهیخته و هدایتگر هر جامعه ای هستند و اگر كشوری بتواند به طور صحیح از این قشر بهره ببرد ،در مسیر پیشرفت قرار خواهد گرفت. عزیز ا...  سیفی در آیین تجلیل از مدال آوران...
فرماندار يزد:
خانواده سلول اصلي پيكره اجتماع است
به گزارش روابط عمومي فرمانداري يزد، عزيزا...سيفي فرماندار در نشست تخصصي عفاف و حجاب كه با حضور بانوان فرهيخته شهرستان در محل فرمانداري تشكيل شد بر نقش محوري خانواده در فرهنگ پذيري افراد تأكيد كرد. عزيزا...سيفي در اين نشست با بيان اينكه خانواده...

یادداشت یادداشت

محتوا با برچسب فرماندار یزد.

هیچ نتیجه ای وجود ندارد

گفتگو گفتگو

محتوا با برچسب فرماندار یزد.

هیچ نتیجه ای وجود ندارد

گزارش گزارش

محتوا با برچسب فرماندار یزد.

هیچ نتیجه ای وجود ندارد