محتوا با برچسب شهردار یزد.

شهردار یزد در مصاحبه اختصاصی با یزد رسا:
ثبت جهانی پایان کار مسئولان یزد نیست/شهرداری یزد بیشترین هزینه برای بافت تاریخی کرده است
شهردار یزد گفت: اگر دستگاهی یک دهم اعتبارات شهرداری برای بافت تاریخی برنامه ریزی و یا هزینه کرده است اسناد ان را ارائه کند، شهرداری یزد بیشترین سهم در نگهداری و ایجاد شرایط بهتر بافت تاریخ برای ثبت جهانی دارد.
شهردار یزد:
دقت بالا و حساسیت کار؛علت زمان بر بودن پروژه پل باهنر/مرمت باحداکثرسرعت انجام خواهدشد
شهردار یزد علت زمان بر بودن پروژه را دقت بالا و حساسیت کار عنوان کرد و ابراز داشت:به دلیل اینکه درزهای انبساط باید خیلی دقیق شکافته، درزهای قبلی جمع آوری و مواد آب بند کار شود نمی توان انتظار سرعت عمل بالا را در کار داشت.
شهردار یزد:
محور امیرچقماق – قیام - شاه طهماسب یزد محور نمونه گردشگری کشور می‌شود
شهردار یزد گفت: در دیدار وزیر راه و شهرسازی از بافت تاریخی یزد بیان شد که محور امیرچقماق – قیام - شاه طهماسب یزد می‌تواند محور نمونه گردشگری کشور ‌شود.
علیرغم کاهش 60درصدی تلفات عابرین پیاده؛
دوربین‌های کنترل سرعت، سود دفاتر بیمه‌ای را افزایش داد
شهردار یزد گفت:بعد از نصب دوربین‌های کنترل سرعت و کنترل ترافیک دفاتر بیمه‌ای که خودروها و شهرداری را بیمه کردند،‌ به دلیل کاهش قابل توجه پرداخت خسارت، سود خوبی کردند.
پرداخت سهم نیم درصدی کتابخانه ها در هاله ای از ابهام!
شهردار یزد: 600 میلیون به کتابخانه ها بابت سهم نیم درصدی پرداخت شده است/مدیر کتابخانه های یزد: مبلغ پرداخت شده شهرداری ها مربوط به بدهی سال گذشته است
رییس نهاد کتابخانه های یزد از عدم پرداخت کامل نیم درصد سهم کتابخانه ها گله مند است این درحالی است که شهردار یزد اظهار می کند سهم نیم درصدی کتابخانه ها پرداخت می شود و در سال جاری 600 میلیون واریز شده است.
سه نکته از یک جلسه شورا؛
کاش همه شهامت عذرخواهی داشتند/ همسفران شهردار هم از سفر فرانسه گزارش می دهند؟!
می شود مسئولی از سفر خود گزارش کاملی با عکس و ویدئو آماده کند تا سفرش بدون خروجی نباشد. شایسته است شورای اسلامی شهر یزد سایر مسئولین حاضر در این سفر را هم به جلسات شورا دعوت کرده و از آن ها هم در مورد دستاوردهای سفرشان توضیح بخواهد.
طی احکام جداگانه صورت گرفت
تغییرات در شهرداری یزد آغاز شد
شهردار یزد پس از تکیه مجدد بر مسند شهرداری طی احکام جداگانه ای مهندس محمدعلی رحمت آبادی را به سمت مدیر منطقه دو شهرداری، مهندس محمدرضا شفیعی را به عنوان مدیر حوزه شهردار و مهندس علیرضا مشایخی را به سمت هماهنگی امور دفاتر کارگزاری شهرداری منصوب کرد.

گفتگو گفتگو

محتوا با برچسب شهردار یزد.

هیچ نتیجه ای وجود ندارد

گزارش گزارش

محتوا با برچسب شهردار یزد.

هیچ نتیجه ای وجود ندارد