محتوا با برچسب سبک زندگی.

آمار دو برابری دیابت بارداری در یزد/ سبک زندگی، یزدی‌ها را مستعد بیماری دیابت می کند
آمارها از وجود حدود صد هزار بیمار دیابتی و صد هزار پیش دیابتی در یزد خبر می‎‎دهد.
سایه سنگین سرطان
یکی از بیماری‏‏هایی که جوامع امروزی را به شدت درگیر خود کرده، انواع سرطان‎‎هاست. این بیماری‎‎ها در جوامع در حال توسعه مانند ایران شیوع بیشتری دارد.
تغییر در سبک زندگی چرا و چگونه؟
وقتی جراحی جای رژیم و ورزش را می‌گیرد!/سرعت غیر مجاز تکنولوژی، بدون مهارت و آموزش!
اینکه سبک زندگی تغییر یافته بر هیچکس پوشیده نیست؛ مسئله آن است که این تغییر بر ارزش‌ها لطمه‌ای نزند و در کل ما را به سوی زندگی خوب و ایده‌ال از منظر اسلام سوق دهد.
در جلسه شورای سلامت میبد مطرح شد
کاهش 25 درصدی مرگ و میرها ، با مداخله در «سبک زندگی» مردم
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد بیان کرد: باید همت کنیم 25 درصد مرگ ها را کاهش دهیم و این امر تنها با مداخله در «سبک زندگی» مردم صورت می گیرد.
سخنران مراسم 12 دی در یزد:
زندگی یزدی ها مصداق سبک زندگی ایرانی - اسلامی/ فتنه 88 ؛ بزرگترین منکر تاریخ انقلاب است/واقعیت هایی درباره سران فتنه
سخنران مراسم 12 دی در یزد فتنه 88 را بزرگترین منکر تاریخ انقلاب برشمرد و اظهار داشت : در این فتنه مردم نقش ارزشمند خود را به خوبی ایفا کرده و حماسه 9 دی را آفریدند و شعار مردم سالاری دینی و جمهوری اسلامی را که از شعائر اصلی نظام و گفتمان های رهبر...
گزارش/
عشایر، یادگاری ماندگار در خاتم
عشایر، یادگار ماندگار فرهنگ و ادب خاتم و میراث ارزشمند مردمان گذشته و حال این سرزمین کهن است که هنوز آداب و رسوم خود را فراموش نکرده اند و قدمتش را پاس داشته اند.
سبک زندگی اسلامی
جنین خوش اخلاق من!(قسمت اول)
صفات خوب را بايد از دوران بارداري به فرزند منتقل کرد.
مربی طرح تربیت و تعالی حوزه های مقاومت ابرکوه:
روی نیاوردن به سبک زندگی اسلامی، علت اصلی تزلزل خانواده ها
رضایی نژاد مربی طرح تربیت و تعالی حوزه های مقاومت ابرکوه گفت: علت اصلی تزلزل برخی خانواده ها، روی نیاوردن به سبک زندگی اسلامی و دینی می باشد.
یادداشت ؛
ماهواره و سبک زندگی
خانواده بعنوان یکی از نهادهای اجتماعی برای تامین اساسی ترین نیازهای انسان در جامعه نهادینه شده است .
حجت الاسلام شیخ زاده ؛
سبک زندگی و محبت / بخش دوم
در بیان مباحثی پیرامون سبک زندگی ایرانی اسلامی که مورد تائید مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) است به معنای لغوی و اصطلاحی محبت و واژگان مترادف آن قبلا پرداختیم و در ادامه این مبحث
یادداشت ؛
سبک زندگی و محبت
سبک زندگی اسلامی ایرانی یکی از مهمترین مباحث است که مورد تاکید مقام معظم رهبری قرار گرفته است تا با شناخت و الگو گیری از این سبک به آرامشی که اسلام در تشکیل خانواده مدنظر دارد برسیم .
رهبر معظم انقلاب در دیدار جمعی از شاعران و استادان زبان و ادب فارسی:
ایستادگی دربرابرنظام سلطه بایددر شعرشاعران ظهور وبروز داشته باشد/ اندیشه‌ حکیمانه شعر وشاعر را به قله می‌رساند
جمعی از اهالی فرهنگ و هنر، اساتید زبان و ادب فارسی و شعرا، در شب میلاد کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی(ع) با حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.
سبک زندگی/به بهانه تکریم زنان شایسته شهرم
دوست دارم سنت ها باقی بماند/سه ماه در سال به حرمت فاطمه زهرا(س)و فرزندانش کار نمی کنم
رقیه فیاضی یکی از زنان نمونه شهرستان خاتم و مصداق حدیث امام صادق(ع)است که فرمودند: شیعیان ما در شادی ما شاد و در ناراحتی ما محزون و غمگین هستند.
پیشرفت همه جانبه مستلزم زندگی به سبک اسلام
سبک زندگي يکي از مهمترين مولفه‌هاي اثر گذار بر اجتماع است.با توجه به اهميت اين موضوع سبک زندگي رايج در کشور نياز به بازنگري جدي دارد و بايد طبق مولفه‌هاي اسلامي بسياري از مفاهيم جامعه بازتعريف شود.
رهبر معظم انقلاب:
طراحی الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت نیازمند جرأت، شجاعت و انگیزه بسیار قوی است
حضرت آیت الله خامنه‌ای با اشاره به تحت تأثیر بودن دنیای امروز از الگوی تمدن و پیشرفت غرب و تسلط تمدن غربی بر همه عرصه های زندگی، فرمودند: در چنین شرایطی طراحی الگوی اسلامی – ایرانی پیشرفت نیازمند جرأت، شجاعت و انگیزه بسیار قوی است.
وحید یامین پور
مفهوم یابی سبک زندگی در اندیشه امام(ره)
طنین خاتم ؛سبک زندگ از نظریه نشأت می گیرد یا نظریه از سبک زندگی؟ نسبت هستی شناسی با سبک زندگی چیست؟ آیا می توان با «تزریق» یک انگاره ی وجود شناختی، آدمیان را به ساخت عالمی متناسب با آن انگاره متمایل کرد؟ آیا می توان با یک سبک از زندگی، منظومه ای...
م.بصیر
مدیر کل ارشاد یزد در برابر آزمونی سترگ!
اینک مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد، در برابر آزمونی بزرگ قرار گرفته است . اگر تبریزی ها حرمت « دارالمومنین » را نگه داشتند،ما توانایی حفظ حرمت « دارالعباده » را نداریم ؟! قطعاً توانایی ما در مراقبت از فرهنگ و «سبک زندگی دارالعباده» بارها و...
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خاتم ؛
ترویج فرهنگ و سنن ایرانی اسلامی وابسته به همکاری و تعامل همه نهاد ها است
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خاتم ترویج فرهنگ و سنن ایرانی اسلامی و دغدغه رهبر فرزانه انقلاب در این راستا را وابسته به تعامل و همکاری همه نهادها و ادارات دانست .
معاون فرهنگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد:
در تبدیل سبک زندگی به یک فرهنگ خانواده ها نقش اساسی دارند
به گزارش طنین خاتم ؛ مفیدی معاون فرهنگی اداره فرهنگ و ارشاد اسامی یزد در گفتگو با خبرنگار یزد رسا در خصوص فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری در خصوص سبک زندگی و اقداماتی که اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد در این زمینه انجام داده گفت: برای ایجاد سبک...
پرویز امینی؛
تفاوت‌های «سبک زندگی» با «مُد»
پرویز امینی، پژوهشگر مسائل فرهنگی و اجتماعی معتقد است که سبک زندگی شکل بیرونی و نمادی شده رفتارهای فردی و اجتماعی و نوع مناسبات و روابطی است که بین افراد یک جامعه یا یک گروه در جریان بوده و برای ما ملموس است.
نمایش 1 - 20 از 22 نتیجه
آیتم در هر صفحه 20
از 2