محتوا با برچسب انتخابات.

سخنگوی شورای نگهبان:
مدیران دولتی هم بین متخلفان انتخاباتی بودند/ معرفی متخلفان به قوه قضائیه/ مشکلات زیادی را در انتخابات شوراها شاهد بودیم
سخنگوی شورای نگهبان اعلام کرد طبق روال، گزارش‌هایی در زمینه تخلفات انتخاباتی داشتیم که برای دوستان‌مان در قوه قضائیه ارسال کردیم و مدیران دولتی هم بین متخلفان انتخاباتی بودند که به این قوه معرفی شدند.
مگر روحانی در انتخابات پیروز نشد؟!
اگر کسی از نتیجه انتخابات 29 اردیبهشت اطلاع نداشته باشد، تصور می‌کند این حسن روحانی است که شکست خورده این انتخابات بوده است!
خدا را شکر سید رای نیاورد؟!
در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست‌جمهوری به وفور شاهد این اتهام زنی های بی اساس و دروغ پراکنی ها در سطح افکار عمومی بودیم تا جایی که باید گفت، خدا را شکر سید رای نیاورد!؟ زیرا قرار بود، کسی که کارش فقط اعدام بود به منصب برسد!
اعتراض بد‌ون آشوب هم می‌شد
اما اعتراف می‌کنم د‌ر اشتباه بود‌م، چون 8 سال پس از آن فتنه‌ بزرگ، تمام بلند‌گویان د‌روغ 88 بد‌ون آنکه برای آن «صحنه‌آرایی خطرناک» از این مرد‌م مظلوم عذرخواهی کنند‌ با «انگشت جوهری»شان عکس یاد‌گاری می‌گیرند‌ و به صند‌وق‌هایی که همان شورای نگهبان،...
وقتی دولت تذکرات آیت‌الله مکارم به روحانی را هم سانسور می‌کند!
پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری، صرفا بخش کوتاهی از دیدار مذکور را پوشش داد و از پوشش انتقادها و تذکرات جدی آیت‌‌الله مکارم به روحانی صرف نظر کرد.
رئیس‌کل دادگستری تهران خبر داد
احضار برخی استانداران و فرمانداران به‌خاطر تخلفات انتخاباتی/تشکیل ۱۵۰ پرونده تخلفات انتخاباتی در تهران
رئیس‌کل دادگستری استان تهران می‌گوید برخی از استانداران و فرماندارانی که در ارتباط با تخلفات انتخاباتی برایشان پرونده تشکیل شده، به دادسرا احضار شدند.
پیگیری وعده‌های انتخاباتی به مردم؛
در انتظار یارانه ۷۰۰ هزار تومانی و سهام عدالت ۱۰ میلیونی+ عکس
با پیروزی حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری، باید منتظر اجرای وعده‌های او و نامزد پوششی‌اش اسحاق جهانگیری به مردم بود.
سخنگوی شورای نگهبان:
نظر شورای نگهبان درباره شکایات از نحوه برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری حداکثر تا سه‌شنبه هفته آتی اعلام می‌شود
کدخدایی اعلام کرد نظر این شورا درباره شکایات از نحوه برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری و همچنین صحت انتخابات حداکثر تا سه‌شنبه هفته آتی اعلام می‌شود.
رئیس ستاد انتخابات استان یزد:
۱۱ منتخب مردم شهر یزد برای ورود به شورا مشخص شدند
رئیس ستاد انتخابات استان یزد گفت: با جمع بندی نهایی آرا، ۱۱ منتخب مردم شهر یزد برای ورود به شورای شهر مرکز استان مشخص شدند.
بازخوانی برنامه‌های اقتصادی حسن روحانی در دولت دوازدهم
کاندیداهای ریاست جمهوری دوزادهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری هر یک به فراخور حال برنامه‌هایی را در حوزه اقتصادی اعلام کردند که با توجه به انتخاب حسن روحانی بازخوانی برنامه‌های اقتصادی وی برای ۴ سال آینده خالی از لطف نخواهد بود.
شگفت‌زدگی رسانه‌های غربی از مشارکت بالای مردم ایران در انتخابات
رسانه‌های غربی ضمن پوشش اخبار مربوط به دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهور ایران از مشارکت گسترده مردم، شگفت‌زده شدند.
نتیجه اولیه شمارش آرای انتخابات ریاست جمهوی + جزئیات
نتایج اولیه شمارش آرای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اعلام شد.
عصر امروز؛
جشن رای‌اولی‌ها در یزد برگزار می‌شود
جشن بزرگ رای‌اولی‌های یزد ویژه پسران بالای ۱۸ سال، عصر امروز در یزد برگزار می‌شود.
مدیرکل ثبت احوال یزد:
ادارات ثبت احوال یزد تا پایان زمان اخذ رای خدمات هویتی ارائه می‌کنند
مدیرکل ثبت احوال استان یزد از صدور شناسنامه المثنی تا پایان هفته برای متقاضیان خبر داد و گفت: ادارات ثبت احوال تا پایان زمان اخذ رای خدمات هویتی ارائه می‌کنند.
نگاهی به توصیه‌های سه گانه رهبر انقلاب به کاندیداها؛
جاه‌طلبانی که برای ماندن در قدرت دست به هر کاری می‌زنند!
احمد توکلی نماینده سابق مجلس شورای اسلامی و از چهره‌های نام آشنای سیاسی کشور روز گذشته در اعتراض به رفتارهای دون شأن رئیس‌جمهور در روزهای اخیر نامه‌ای به وی نوشت.
آرای خاموش در سبد کدام کاندیدا ریخته می‌شوند؟
لذا بخش اعظم کسانی که در انتخابات‌های مختلف شرکت نمی‌کنند، اساسا مشکلی با نظام ندارند و رویکردشان لیبرالی و ضدانقلاب نیست. بلکه دلیل اصلی‌شان از عدم حضور در انتخابات، عدم خدمت‌رسانی و بی‌توجهی دولت‌ها به آن‌ها است.
بانوان یزدی از رئیس‌جمهور آینده چه انتظاری دارند؟
برآورده شدن انتظارات مردم که حق مسلم آن‌ها است باعث می‌شود تا با ایجاد دلگرمی در آن‌ها انگیزه‌شان برای حضور در پای صندوق‌های رأی دوچندان شود.
تلاش برای تحت‌الشعاع قرار دادن مطالبات واقعی مردم با مواضع موهن و رادیکال
این مسئله به ویژه زمانی شدت گرفت که او در مواجهه با کارگران هم در مراسم روز کارگر و هم در معدن یورت گلستان واقعیت‌ها را بیشتر مشاهد کرد و متوجه شد که فضای واقعی جامعه فراتر از آن چیزی است که مشاوران و اطرافیان به او می‌گویند.
حجت الاسلام پناهیان در جمع دانشجویان یزد:
انتخاب افراد ناصالح؛ نتیجه قبیله‌گرایی سیاسی/ روحانی اهل تجربه نبوده و شایسته سیاست ورزی در جامعه نیست
پناهیان گفت: دولت خواسته یا ناخواسته، از روی سادگی و یا خواسته از روی وابستگی عناصرش به سرویس‌ها،ممکلت را آرام آرام صرفاً با گفتار درمانی دارد به بن بست می‌رساند.
واکنش تحلیلگران رسانه‌های بیگانه درباره مناظره دوم
همچنین تلویزیون بی‌بی‌سی در بخشی از برنامه خود اظهارات رئیسی در مناظره درخصوص بدهی دولت را راستی‌آزمایی کرده و آورده است: ابراهیم رئیسی می‌گوید بدهی دولت به بانک‌ها در چهار سال اخیر دست کم دو برابر شده است.
نمایش 1 - 20 از 299 نتیجه
آیتم در هر صفحه 20
از 15