شناسه : 25397624
مسئول امور بانوان شهرستان خاتم مطرح کرد


ورزش بانوان در شهرستان‌ها عموما با غفلت مسئولان، عدم تمایل بخش خصوصی و البته کمبود بودجه و اعتبار همراه است.

به گزارش طنین خاتم؛ ورزش بانوان کشور همواره در سال‌های اخیر با مشکلات مالی فراوان دست و پنجه نرم کرده است که بدون شک ورزش بانوان شهرستان خاتم هم از این قاعده مستثنی نبوده است.

مسئول امور ورزش بانوان شهرستان خاتم در گفتگو با طنین خاتم گفت :استعدادهای فراوانی در زمینه ورزش بانوان در شهرستان خاتم وجود دارد و این را می توان از مدال های که بانوان  در مسابقات مختلف برای شهرستان کسب کردند متوجه شد ولیکن این استعدادها تنها در سایه حمایت های اداره ورزش و جوانان شهرستان و مسولین شکوفا می شوند.

محبوبه حیدری كمبود اعتبار– بالا بودن هزينه هاي شركت درمسابقات استاني و كشوري - عدم حمايت مالي از سوي بخش خصوصي و نبود اماكن ورزشي و تفريحي  ويژه بانوان را از جمله  مشكلات عمده اين ورزش براي بانوان دانست و خواستار توجه  بيشتر مسئولين  شهرستاني و استاني  براي ارتقاء جايگاه ورزش بانوان شد.

وی در ادامه به عملکرد شش ماه ورزش بانوان پرداخت و اظهار داشت: در این شش ماه بانوان شهرستان خاتم به مسابقات مختلف استانی و کشوری اعزام شدند که همگی با کسب مدال همراه بوده است.

حیدری افزود: این مسابقات شامل اعزام تیم بانوان در رشته های بومی-محلی،هفت سنگ و دال پلان به مسابقات بسیج و کسب مقام دوم این مسابقات،اعزام تیم بومی محلی شهرستان به مسابقات محلات شهرداری یزد،برگزاری مسابقات والیبال بین تیم های هرات و مروست،اعزام تیم هندبال در استان و انتخاب سه بازیکن تیم در منتخب استان یزد،درخشش فوتبالیست های نوجوان شهرستان در مسابقات استانی و انتخاب آن در تیم منتخب استان و اعزام به مسابقات کشوری،کسب عناوین قهرمانی کشتی آلیش بانوان در سطح استان است.

مسئول امور ورزش بانوان خاطر نشان کرد: در حال حاضر مشغول آماده سازی تیم نوجوانان شهرستان در رشته های آلیش،تنیس،بدمینتون و دوومیدانی جهت حضور در مسابقات المپیاد استان یزد هستیم.

وی از میزبانی کشتی الیش استان یزد در شهرستان خاتم خبر داد و اظهار داشت: دور سوم مسابقات کشتی الیش استانی در اواخر آذرماه به میزبانی شهرستان خاتم و با حضورتیم های ترافیک یزد،شهرستان یزد،اردکان الف و ب، خاتم و زارچ برگزار خواهد شد.

محبوبه حیدری در پایان خاطر نشان کرد: در بهمن ماه مسابقات المپیاد دارالعباده یزد در رده نوجوانان در رشته شنا، دو میدانی،تنیس روی میز ،کشتی آلیش،بدمینتون و والیبال برگزار خواهد شد لذا علاقمندان میتوانند جهت اماده سازی در این مسابقات برای ثبت نام به اداره ورزش و جوانان خاتم مراجعه کنند.

 

انتهای پیام/ک
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.