بازگشت به صفحه کامل

شناسه : 38947312
امام جمعه جدید مروست:

سختی کارهای فرهنگی و هنری آنطور که باید دیده نمی‌شود


حجت‌الاسلام ابراهیمی امام جمعه جدید مروست گفت: سختی کارهای فرهنگی و هنری آنطور که باید دیده نمی‌شود.

به گزارش طنین خاتم، حجت فلاحتی رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی و مسئولین انجمن‌ها و مؤسسات فرهنگی و هنری بخش مروست با حجت‌الاسلام خیرالله ابراهیمی امام جمعه جدید مروست دیدار و در خصوص مسائل فرهنگی این بخش گفتگو کردند.

حجت‌الاسلام ابراهیمی در این دیدار با تاکید بر اینکه فرهنگ از مهم‌ترین مقوله‌هایی است که باید به آن توجه شود، گفت: هر آنچه در جامعه با آن روبرو هستیم ریشه در فرهنگ دارد و اهالی فعال در حوزه فرهنگ و‌ هنر همیشه مظلوم واقع شده‌اند.

امام جمعه جدید مروست اضافه کرد: مظلوم از این جهت که انجام کار فرهنگی و هنری تلاش و سختی‌های زیادی را در پی دارد اما آنطور که باید همیشه به آن توجه نشده است.

وی خاطرنشان کرد: ‌انتظار می‌رود در تحقق بسیاری از اهداف و برنامه‌های فرهنگی که مدنظر داریم بتوانیم از ظرفیت خوب اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن‌های تابعه آن استفاده نماییم.

 

لزوم کاربردی شدن فعالیت‌های فرهنگی و هنری

فلاحتی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بخش مروست نیز در این دیدار، گفت: کسانی که در حوزه فرهنگ فعالیت می‌کنند وظیفه خطیری بر عهده دارند و در انجام‌ فعالیت‌های فرهنگی باید از اهل‌فن، کاردان و متخصص استفاده کنند.

وی با تاکید بر اینکه فعالیت‌های فرهنگی و هنری باید به سمت کاربردی شدن برود، اضافه کرد: اگر کارهای فرهنگی و هنری به سمت کاربردی شدن برود بدون شک می‌توان شاهد اثرگذاری بهتر آن در سطح جامعه شد.

انتهای پیام/خ
 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.