شناسه : 32230039
رئیس هیئت هندبال استان یزد خبر داد


رئیس هیئت هندبال استان یزد و مدیر منطقه شش هندبال کشور از برگزاری مسابقات هندبال خردسالان پسر منطقه ۶ کشور به میزبانی شهرستان خاتم از نیمه آذرماه خبر داد.

به گزارش طنین خاتم؛ ابوالفضل خوشنویس در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در این مسابقات تیم های باشگاهی استان های سیستان و بلوچستان، کرمان، خراسان جنوبی و یزد به رقابت می پردازند.

وی برگزاری این مسابقات را در رشد استعدادهای هندبال موثر دانست و بیان کرد: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته باشگاه های ورزشی در حال تربیت و آموزش این رشته ورزشی مهیج از سنین کودکی است و آینده درخشانی را برای این رشته پیش بینی می کنم.

مدیر منطقه شش هندبال کشور با قدردانی از باشگاه های ورزشی که در بخش خردسالان  سرمایه گذاری کردند، بیان کرد: بهترین سن برای تربیت ورزشکاران حرفه ای و کسب استعدادهای درخشان سن خردسالی است و باشگاه ها باید به این موضوع دقت ویژه ای داشته باشند.

خوشنویس در مورد شرایط برگزاری این مسابقات اظهار داشت: تیم های شرکت کننده شامل ۱۲ بازیکن دو نفر مربی و سرپرست هستند که باید دارای بیمه ورزشی باشند.

ارائه آلبوم تیمی با تایید باشگاه، هیئت هندبال یا اداره کل ورزش و جوانان استان، ارائه گواهی تحصیلی طرح سناد به نماینده اجرایی مدیر منطقه شش و داشتن لباس متحد الشکل از دیگر شرایط شرکت در این دوره از مسابقات بود که رئیس هیئت هندبال استان اعلام کرد.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.